Приміщення колишнього кафе у центрі Луцька здаватимуть в оренду


Орендаря приміщення, де працювало кафе «Берізка», повторно намагаються визначити через проведення аукціону.

Йдеться про довгострокову оренду приміщень під заклад громадського харчування або сферу обслуговування.

«Центр Луцька, окремий вхід та доступ 24/7. Місце під зовнішню рекламу на головну вулицю. Усі комунікації: електропостачання, водопостачання та водовідведення», — повідомляють в описі активу.

Приміщення площею 193,3 метра квадратного на вулиці Кривий Вал, 19, належить АТ «Укрпошта». Цінові пропозиції приймають до 11 липня, відбудеться аукціон 12 липня. Початкова ціна продажу лоту – 15 тисяч гривень на місяць. Договір планують укладати на термін 35 місяців.

Передбачається, що орендар сплачуватиме додаткові платежі за комунальні, експлуатаційні послуги, електроенергію. Попереджують, що об’єкт оренди не може використовуватися для: діяльності політичних партій, організацій, об’єднань, асоціацій, союзів молоді при політичних партіях тощо; цілей, пов’язаних з наданням поштових послуг; розміщення закладів з надання послуги доступу до азартних ігор.
Нагадаємо, кафе «Берізка» закрили влітку 2017 року. Вже тоді керівництво Волинської дирекції «Укрпошти» повідомляло про намір здавати приміщення в оренду.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/prymishchennia-kolyshnoho-kafe-u-tsentri-lutska-zdavatymut-v-orendu-/” Об этом сообщает zodtrk.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя